| Dobro došli, Gost |
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.
|
| Statistika Foruma |
» Članova: 2,120
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011
Puna Statistika
|
| Na vezi Korisnika |
Trenutno je 347 korisnika na vezi. » 0 Član(ova) | 345 Gost(iju) Google, Bing
|
| Poslednje Teme |
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 54
|
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,679
|
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 875
|
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,561
|
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 649
|
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,909
|
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,103
|
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,735
|
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,327
|
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,568
|
|
|
| Saka i potkovica u kamenu |
|
Poslato od: dipsy - 04-11-2012, 07:37 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (27)
|
 |
Pozdrav, novi sam korisnik i odusevljena sam sajtom.E sad vidim da sve ovo sto se nalazi,je uglavnom iz Srbije.Ja sam inace iz Bosne,i u mom kraju postoji jedno brdo i tu imaju tri kamena u jednom ima otisak ruke i potkovice i kao otisak straznjice,znaci kao da je neko sjedio ,pa ostao trag,kao jedno udubljenje.E sad nemam slike,ali cu se potruditi da cim budem isla kuci u Bosnu slikam to i postavim,da vidim mozeli mi iko reci o cemu je rijec.To kamenje su inace nasli moj otac i njegova braca jos dok su bili mali i igrali se,po predavanjima dole to je kamen koji je Marko Kraljevic bacio sa nekog brda,pa je tu pao.E sad to je samo prica,niti ja vjerujem da je tuda ''harao'' Marko Kraljevic,niti vjerujem da je bio kadar ''itnuti'' kamen od cirka nekih 300-400 kg. Al znam po predavanjima da su na tim teritorijama bili turci,i da je bio neki hajduk dimitrije koji ih je napadao i otimao sto su oni ubirali od naroda.I jos znam da je jedan kamen neko pomakeo i gurnuo u potok i da je se taj covjek razbolio poslije toga.E sad... to je sto ja znam povrsno,zanima me samo jel postoji mozda neko koji je upucen na desavanja na ovim terenima,odnosno Bosna i Hercegovina konkretno Doboj i okolina .Hvala i ujedno sve pohvale administartoru i svim korisnicima sajta....
PS-jedva cekam da idem kuci i da slima to kamenje pa da vam postavim slike 8),pa makar i ne bilo nista toga ;D
|
|
|
| abe ova so potkovicite e moe |
|
Poslato od: sokolec - 03-11-2012, 05:13 PM - Forum: Oglasna tabla
- Nema Odgovora
|
 |
2 potkovici edna od konj edna od maska pisete na ovaj majl od crkva kamen ne mozam da go otvoram lozinkata ja zaborajv
|
|
|
| FISHER GEMINI III na prodaju |
|
Poslato od: marsovac - 30-10-2012, 05:55 AM - Forum: Prodajem
- Odgovora (10)
|
 |
Prodajem Fisher Gemini III, zainteresovani neka se jave...cena je niza od one sa sajta u Beogradu gde je 870e.
Annunaki
|
|
|
| POTKOVICI |
|
Poslato od: crkva kamen - 30-10-2012, 12:52 AM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (4)
|
 |
IMAM 2 POTKOVICI EDNA OD KONJ EDNA OD MASKA SO KLINCI NE DVETE AKO ZNAJ NEKOJ NEKA PISI RESENJE DA SRABOTIME
|
|
|
| Pecina u Djerekarima |
|
Poslato od: El-lobo - 27-10-2012, 08:05 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (13)
|
 |
Zdravo dragi formasi.Evo da vas zamolim za pecinu u Djerekarima.Pecina izgleda ovako kada se ulazi u pecini dva metra se ulazi puzeci pose se postepeno ustaje na cetiri metra.Unutrasnjost pecine izgleda ovako na svodu pecine cuci zenska osoba naga dok iz njenih dojkih posepeno kapa voda.Iza nje sedi isto naga zenska osaba koja prede vunu na preslici.Njih cuva nag muskarac sa kopljem u rukama.Ovo nije stemovano vec je nalepljeno kao da je izvajano.Nalazi se u redu istok zapad na visini oko deset metara.Pecina je poplocana i velicine je fudbalskog igralista da li neko ima bilo kakav dokument za ovu pecinu?Pozdrav
|
|
|
|