Dobro došli, Gost
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.

Korisničko ime
  

Lozinka
  





Pretraga Foruma

(Napredna Pretraga)

Statistika Foruma
» Članova: 2,120
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011

Puna Statistika

Na vezi Korisnika
Trenutno je 440 korisnika na vezi.
» 1 Član(ova) | 437 Gost(iju)
Bing, Google

Poslednje Teme
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 54
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,704
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 875
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,561
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 650
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,909
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,103
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,737
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,328
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,568

 
  KAKO TREBA DOCEKATI VANZEMALJCE
Poslato od: mincic - 08-12-2012, 08:01 PM - Forum: Razno - Odgovora (8)

DA BI STE DOCEKALI VANZEMALJCA PRVO MORATE PROCI PORED MESTA SA LAVOVIMA
[Slika: 2r6h760.jpg]

Štampaj ovaj članak

  Harambasa
Poslato od: amater - 08-12-2012, 02:05 PM - Forum: Znakovi - Odgovora (2)

U selo moga dede se nalazi stena na kojoj je uklesan harambasa sa jos nekoliko oznaka poput krsta,ukrstenih maceva i jos nekih detalja pa ako nekog zanima neka se javi.pozzz....

Štampaj ovaj članak

  Savet ili pomoc
Poslato od: mdm - 07-12-2012, 05:16 AM - Forum: Uputstva, saveti, tutoriali, primeri ... - Odgovora (8)

Kao sto je kriza svuda tako je i kod mene, pa sam resio da napravim jedan detektor za sebe da ne bih uvek trazio od nekog da mi pozajmi. Pa mi treba savet koji detektor da napravim od ovih silnih sema koje se mogu naci, da ne bih pravio bezveze nesto sto mi ne bi koristilo i savet za semu koja je tacna. Ili ako je neko od samograditelja dobre volje da mi da svoju semu, naravno da bih je iskoristio samo za sebe.

Štampaj ovaj članak

  topogravske karte
Poslato od: avanturist - 06-12-2012, 09:30 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (8)

Dali ima nekoj topogravski karti za Makedonija vo Razmer 1:25000 ili 1:50000

Štampaj ovaj članak

  KOCIJA-PAJTON
Poslato od: MAJSTOR - 06-12-2012, 07:53 AM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (7)

IMA LI NEKOJ ODGOVOR

Štampaj ovaj članak

  DUBOVAC
Poslato od: Acabeograd - 05-12-2012, 09:29 AM - Forum: Zanimljivi lokaliteti - Odgovora (1)

Pre dve godine,kad je ono dunav se bio povukao skroz na plazi u naselju su nalazili figurice ( kupaci) bez aparata,,u tim figuricama su obicno bili zlatnici a i ovako je nalazeno rasutog...Kasnije sam saznao da je tu bila rimska  kasarna i tu su pristajale galija.Kaze mi drugar Nesa koji ima vikendicu u tom ribarskom naselju da se svasta nalazillo kad se kuce gradile.........prosle godine alasi zakace mrezom i otkinu OVNA sa neke galije,,i naravno necete verovati zavrsi u vatri...sliku neumem da postavim ali cim naucim saljem......

Štampaj ovaj članak

  sta li je? :)
Poslato od: bojan cg - 05-12-2012, 01:36 AM - Forum: Nakit - Odgovora (7)

ima dvije kopce sa zadnje strane, mislim da je neka turska kopca za kais ili sl, ali svaka pomoc je dobrodosla... rad je star, ali me buni ovo kamenje, pa priskocite u pomoc... hvala
[Slika: 9u4r6g.jpg]
[Slika: 35hh9wg.jpg]
[Slika: 2d0kzlv.jpg]
[Slika: 2q1cgsw.jpg]

Štampaj ovaj članak

  GARRETT GTI 2500 sonda DD 45 cm
Poslato od: neca - 05-12-2012, 12:00 AM - Forum: Komentari i testovi - Odgovora (13)

Da li neko zna kako bi se ponasao garrett gti 2500 sa sondom DD 45 cm koja moze posebno da se kupi a proizvodi je DETECH. Nadam se da je dubina veca ali za koliko i sta je sa diskriminacijom i mineralizacijom,to mi je bitno da bih izbegao koriscenje TOSa. Hvala unapred!

Štampaj ovaj članak

  DA VIDIMO SAD JUNAKE
Poslato od: mincic - 01-12-2012, 10:36 PM - Forum: Znakovi - Odgovora (123)

Ovo se nalazi na jednoj veoma zanimljivoj lokaciji . Izvolite pa vidite koliko je zanimljiva . Samo da vam napomenem da je to velicine preko 15 metara a siroko oko deset .Da cujem vase komentare.
[Slika: zx5nc1.jpg]

Štampaj ovaj članak

  HOMOLJE-zlatarska meka
Poslato od: tosa - 29-11-2012, 09:59 PM - Forum: Oglasna tabla - Nema Odgovora

8) U Homolju opš.Žagubica selo Vukovac mesto zvano Grabova Bara stalno neko kopa ima ga sigurno jer tu su četnicima Englezi bacali pri kraju rata zlatne funte koje su sakrivene jer mnogi nisu preživeli da kažu gde je . Evo slike najnovijeg kopanja gde je korišćena motorka i traktor jer su oborene dve stare trečnje.[img][/img]http://imageshack.us/a/img853/1478/zlato.jpg

Štampaj ovaj članak