Dobro došli, Gost
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.

Korisničko ime
  

Lozinka
  





Pretraga Foruma

(Napredna Pretraga)

Statistika Foruma
» Članova: 2,121
» Najnoviji član: Sinisa-Sabac
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011

Puna Statistika

Na vezi Korisnika
Trenutno je 433 korisnika na vezi.
» 0 Član(ova) | 431 Gost(iju)
Bing, Google

Poslednje Teme
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 55
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,779
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 879
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,562
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 665
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,924
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,117
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,762
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,346
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,572

 
  Tajna biblija, vitezovi templari
Poslato od: admin - 05-08-2013, 09:02 PM - Forum: Arheološki snimci i video klipovi - Nema Odgovora

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9trDcC0MJuE[/youtube]

Štampaj ovaj članak

  Templari i masoni
Poslato od: admin - 05-08-2013, 09:02 PM - Forum: Arheološki snimci i video klipovi - Odgovora (1)


https://youtu.be/UTnCT7Il2FY

Štampaj ovaj članak

  U potrazi za tunelom ispod Dunava i krstom Templara
Poslato od: admin - 05-08-2013, 09:01 PM - Forum: Arheološki snimci i video klipovi - Odgovora (3)

Štampaj ovaj članak

  DANI U GODINI KOJI NISU PREPORUČLJIVI ZA RAD !!!
Poslato od: grotagold - 05-08-2013, 08:21 PM - Forum: Razno - Odgovora (4)

NERADNI DANI U GODINI (osim nedelje i svetaca obelezenih crvenim slovom) :

JANUAR        5, 7, 16, 17, 18, 20, 25, 27
FEBRUAR      1, 3, 14, 24
MART            1, 9, 17, 26
APRIL            25
MAJ              1, 8, 9, 25
JUN                8, 11, 15, 30
JUL                1, 2, 8, 13, 17, 22, 24, 25, 26, 27
AVGUST        1, 2, 16
SEPTEMBAR 1, 9, 23, 26, 29
OKTOBAR      1, 6, 7, 18
NOVEMBAR  1, 3, 11, 12, 13, 14, 16, 24, 25, 26
DECEMBAR  4, 5, 9, 12, 13, 20


PO ASTRONOMU TIHOBRAHU 32 DANA U GODINI SE NESME NISTA ZAPOCINJATI NITI U TE DANE ZAVRSAVATI :

JAUNAR        1, 2, 4, 6, 11, 13, 20
FEBRUAR      1, 17, 19
MART            1, 4, 14, 24
APRIL            3, 17, 18
MAJ              7, 8
JUN              17
JUL                17, 21
AVGUST        20, 21
SEPTEMBAR  10, 18
OKTOBAR      6
NOVEMBAR    6, 8
DECEMBAR    6, 11, 18

Štampaj ovaj članak

  Genetika
Poslato od: bili - 04-08-2013, 08:52 PM - Forum: Razno - Nema Odgovora

Evo dobrog linka za upoznavanje osnova Genetike, koja nam moze puno pomoci u raskrinkavanju lazljivih Vatikanso-Becko-Berlinskih manipulatora.
Geneticka - Geneologija je ono na sta nisu racunali pisci i falsifikatori Evropske istorije.
Za pocetak da saznamo STA SU GENI (ukljuciti gore PREVOD) :

https://www.23andme.com/gen101/genes/

Štampaj ovaj članak

  Zna li neko cija je ovo kovanica?
Poslato od: raki1 - 04-08-2013, 10:01 AM - Forum: Numizmatika - Odgovora (6)

Pozdrav ljudi!
Izvukao sam do sada gomilu Rimskih, Vizantijskih i Turskih kovanica ali ovako nesto prvi put vidim.
Da li neko zna sta je u pitanju? Velicine je Turke akce, samo malo manja. Slicna su mi slova kao kod tadasnjih Turaka ali ipak mi se cini da ima razlike.
Reko bih ili da je stara Turska kovanica ili drevna Indijska.
Velicina joj je 10mm.

[Slika: nxld.jpg]
[Slika: wli.jpg]

Štampaj ovaj članak

  porav
Poslato od: miljenko1 - 02-08-2013, 11:27 PM - Forum: Znakovi - Nema Odgovora

ima li neko nesto o ovome?



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  KARTA NALAZIŠTA METALA , NEMETALA I ENERGETIKA U SRBIJI
Poslato od: grotagold - 02-08-2013, 09:58 PM - Forum: Ispiranje zlata i traganje za grumenjem - Odgovora (9)

Evo delimičnog prikaza onoga čega ima kod nas u Srbiji (bar onaj deo šta su hreli da prikažu)

[Slika: convertedfilee6ead702.jpg]

Štampaj ovaj članak

  O tajnim trezorima
Poslato od: Vudi Alen - 02-08-2013, 05:47 AM - Forum: Priče i legende o zakopanom blagu - Odgovora (51)

Postovani forumasi,

predlazem Vam da procitate ceo teks sa linka koji cu postaviti na kraju ....

Tu ce te videti da ipak postoje dokazi o postojanju tajnih trezora na teritoriji Srbije jos iz doba Rima pa preko Nemanjica do danasnjih dana,kao i to ko su i kako su postajali "Rimski" Imperatori,kako su Nemanjici dosli na vlast,kakva je bila  stvarna uloga Crkve u to vreme a kakva uloga Venecijanskog plemstva i bankara.

Sada ce svakako neki moji raniji komentari o postojanju trezora,kao i o ulozi Italijanskih Mastora u stvaranju bezbedonosnog stita(tjt.zamki) za vreme Hajduka biti malo jasniji.

Takodje videcete da je autorka dobro upucena i u sadasnja desavanja i ulogu nekih institucija u svemu tome.

Mislim da se vise nece postavljati pitanja kako to na jednom mestu i Rimsko i Nemanjicko i Hajducko blago ako su to samo Hajduci otimali od Turaka.

Ove podaci su mi bili doneke poznati i od ranije i njih nije tesko naci pa Vas zelim ohrabriti u daljoj potrazi za pravom istinom.Autorka teksta gosp.Ivona Zivkovic ima svoj web site i zaista je nepristrasna u objavljivanju istine.Neko ce reci da ona napada ovog ili onog,medjutim ako i Vi sami potrazite te podatke saznacete isto.

Kako ovde ima dosta pametnih ljudi i sa iskustvom lako ce se povezati informacije koje Vi znate sa onim sto je ona prenela i slika ce biti kompletnija bar donekle.Mislim da mnoge stvari polako izlaze na svetlost dana .......

http://www.magazin-tabloid.com/casopis/i...=290&cl=28

S postovanjem,

Vudi Alen

Štampaj ovaj članak

  Sta bi bilo kad bi bilo...?
Poslato od: Lovac na blago - 02-08-2013, 03:50 AM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (5)

  Pozdrav kolege imam jedno zanimljivo pitanje za Vas. Posto sam nov u ovim stvarima, i amater, potrazio bih pomoc od Vas profesionalaca. Kada bih nasao neko zlato koja je ''procedura'' posle nalazenja? Cuo sam da treba da se ostavi u vodi da izvuce radijaciju, da treba da se ostavi par zlatnih predmeta na mestu gde se zlato iskopalo... I ako ga nadjem sa nekim cuo sam da treba posteno na ravne casti da se podeli... E sad verujem da su to samo neke stvari koje treba da se urade pri pronalasku, i da ih ima jos. Da cujem vase misljenje.
  Unapred hvala...

Štampaj ovaj članak