Dobro došli, Gost
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.

Korisničko ime
  

Lozinka
  





Pretraga Foruma

(Napredna Pretraga)

Statistika Foruma
» Članova: 2,120
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011

Puna Statistika

Na vezi Korisnika
Trenutno je 667 korisnika na vezi.
» 0 Član(ova) | 664 Gost(iju)
Bing, Google, Applebot

Poslednje Teme
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 48
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,649
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 865
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,552
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 642
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,901
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,096
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,714
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,320
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,567

 
  PROBLEM OKO PROBIJANJA STENE
Poslato od: sajrus - 25-01-2018, 07:22 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (6)

Pozdrav svima.
Treba mi pomoc oko lomljenja STENE.
-Znam da ce mnogi reci da je dinamit prava stvar.
Trazim nesto sto moze da pomogne u lomljenju,drobljenju,razaranju STENE,a da nije dinamit.
Znam da ima neki prah kao cemen,mesa se sa vodom i kad izbusis rupu u steni,napunis je time i posle 24h ta smesa je razdrobi ili je omekne da mozes da je HILTIJEM dovrsis.
MOLIM VAS DA MI KAZETE,da li postoji jos nesto,tipa neka kiselina,tecnost,nedetonirajuci eksploziv ili tako nesto sto moze da pomogne,jer je HILT ne moguca misija,STENA JE PREJAKA,da se busi nije veliki problem,druga pomagala kao pikamer,hilti na kompresoru ili slicno je nepristupacno raditi sa njim u tunelu....
----MORA DA NEKO NESTO ZNA OKO RESENJA OVAKVOG PROBLEMA--- svaka pomoc je dobro dosla

Štampaj ovaj članak

  samar kamen ozren
Poslato od: Ajduk1974 - 23-01-2018, 10:55 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti - Odgovora (3)

pozdrav kolegesamar kamen na ozren kad sedneš na samar ćevidiš malu livadu na nju kamen tusu devet groba dali ima detaljniji  plan za lokaciju podrav

Štampaj ovaj članak

  znaci
Poslato od: Laduena - 22-01-2018, 10:03 PM - Forum: Znakovi - Odgovora (2)

dali  ova znaci nesto



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
                           
Štampaj ovaj članak

  skriveno blago u zupi
Poslato od: kosingas - 22-01-2018, 09:19 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti - Nema Odgovora

Da li neko moze da mi kaze dali ima nekakva skrivena blaga u predelu zupe.

Štampaj ovaj članak

  Mrtvica, dzep, I okolna mesta
Poslato od: marex - 21-01-2018, 03:38 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti - Odgovora (1)

Kolege ako neko zeli da krenemo zajedno da istrazujemo ove predele neka mi se javi, iz ovog sam mesta pa bih mogli lepo da saradjujemo.

Štampaj ovaj članak

  Mala pomoc
Poslato od: sajrus - 20-01-2018, 10:45 PM - Forum: Razno - Nema Odgovora

Pozdrav svima.
Treba mi pomoc oko lomljenja STENE.
-Znam da ce mnogi reci da je dinamit prava stvar.
Trazim nesto sto moze da pomogne u lomljenju,drobljenju STENE.
Znam da ima neki prah kao cemen,mesa se sa vodom i kad izbusis rupu u steni,napunis je time i posle 24h ta smesa je razdrobi ili je omekne da mozes da je HILTIJEM dovrsis.
MOLIM VAS DA MI KAZETE,da li postoji jos nesto,tipa neka kiselina,tecnost,nedetonirajuci eksploziv ili tako nesto sto moze da pomogne,jer je HILT ne moguca misija,STENA JE PREJAKA,ovako nesto nisam video do sad

Štampaj ovaj članak

  Mojsinska gora
Poslato od: Ajduk1974 - 19-01-2018, 10:33 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti - Nema Odgovora

Poštovane kolege evo jedne teme koju još nisam našao na forumu Mojsinska gora se nalazi  između Kruševca-Stalaća-Ražnja -Đunisa koja se spominje kao sveta gora na kojoj je postajalo 78 crkvi i manastira .Abilaje poznata i za vreme rimljanja jer je morava bila plovna do Stalaća sadosta izvora i kladencima a sada obrasla šumom i šipražjem abila je jako interesantna i xajducima ka i svim vojskama do drugog svetskog rata nemcisu duž morave imali svoje bunkere jer i pruga prolazi tim krajem .Akoneko ima nešto za taj kraj može dase radi i satamošnjim ljudimamada je ostalo vrlo malo ljudi starih koji poznaju taj kraj a za saradnju su vrlo korektni pozdrav

Štampaj ovaj članak

  mečkar i mečka na sindžim
Poslato od: Ajduk1974 - 17-01-2018, 10:21 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti - Odgovora (5)

poštovane kolege dali je neko našo znak mečkar drži tojagu ispred sebe a vodi mečku na sindzir u prirodnu veličinu kovani u pećinu devica potez čitluk -levovik visoko u planinu imam konpletan plan oni su polazna tačka ima još znakova pozdrav

Štampaj ovaj članak

  rimski utvrdjenje i izvor na suvoj planini,jel ima neko nesto za tamo.
Poslato od: Tutankamon - 17-01-2018, 12:23 AM - Forum: Znakovi - Nema Odgovora

u pitanju je neko veliko rimsko utvrdjenje koje se nalazi u blizini terzijske rupe.ono je ispitano od strane arheologa,ali ima jedan izvor u blizini za koji se prica da je u blizini njega neka ostava.ima li neko slucajno tako nesto po planovima?

Štampaj ovaj članak

  Pozdrav svima
Poslato od: okitrip - 16-01-2018, 10:17 PM - Forum: Znakovi - Nema Odgovora

Pozdrav svima
Dali neko zna sta znaci ovaj znak

[Slika: IMG_0912.jpg]
[Slika: IMG_0913.jpg]


Štampaj ovaj članak