| Dobro došli, Gost |
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.
|
| Statistika Foruma |
» Članova: 2,120
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011
Puna Statistika
|
| Na vezi Korisnika |
Trenutno je 667 korisnika na vezi. » 0 Član(ova) | 664 Gost(iju) Bing, Google, Applebot
|
| Poslednje Teme |
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 48
|
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,649
|
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 865
|
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,552
|
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 642
|
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,901
|
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,096
|
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,714
|
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,320
|
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,567
|
|
|
| PROBLEM OKO PROBIJANJA STENE |
|
Poslato od: sajrus - 25-01-2018, 07:22 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (6)
|
 |
Pozdrav svima.
Treba mi pomoc oko lomljenja STENE.
-Znam da ce mnogi reci da je dinamit prava stvar.
Trazim nesto sto moze da pomogne u lomljenju,drobljenju,razaranju STENE,a da nije dinamit.
Znam da ima neki prah kao cemen,mesa se sa vodom i kad izbusis rupu u steni,napunis je time i posle 24h ta smesa je razdrobi ili je omekne da mozes da je HILTIJEM dovrsis.
MOLIM VAS DA MI KAZETE,da li postoji jos nesto,tipa neka kiselina,tecnost,nedetonirajuci eksploziv ili tako nesto sto moze da pomogne,jer je HILT ne moguca misija,STENA JE PREJAKA,da se busi nije veliki problem,druga pomagala kao pikamer,hilti na kompresoru ili slicno je nepristupacno raditi sa njim u tunelu....
----MORA DA NEKO NESTO ZNA OKO RESENJA OVAKVOG PROBLEMA--- svaka pomoc je dobro dosla
|
|
|
| Mala pomoc |
|
Poslato od: sajrus - 20-01-2018, 10:45 PM - Forum: Razno
- Nema Odgovora
|
 |
Pozdrav svima.
Treba mi pomoc oko lomljenja STENE.
-Znam da ce mnogi reci da je dinamit prava stvar.
Trazim nesto sto moze da pomogne u lomljenju,drobljenju STENE.
Znam da ima neki prah kao cemen,mesa se sa vodom i kad izbusis rupu u steni,napunis je time i posle 24h ta smesa je razdrobi ili je omekne da mozes da je HILTIJEM dovrsis.
MOLIM VAS DA MI KAZETE,da li postoji jos nesto,tipa neka kiselina,tecnost,nedetonirajuci eksploziv ili tako nesto sto moze da pomogne,jer je HILT ne moguca misija,STENA JE PREJAKA,ovako nesto nisam video do sad
|
|
|
| Mojsinska gora |
|
Poslato od: Ajduk1974 - 19-01-2018, 10:33 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti
- Nema Odgovora
|
 |
Poštovane kolege evo jedne teme koju još nisam našao na forumu Mojsinska gora se nalazi između Kruševca-Stalaća-Ražnja -Đunisa koja se spominje kao sveta gora na kojoj je postajalo 78 crkvi i manastira .Abilaje poznata i za vreme rimljanja jer je morava bila plovna do Stalaća sadosta izvora i kladencima a sada obrasla šumom i šipražjem abila je jako interesantna i xajducima ka i svim vojskama do drugog svetskog rata nemcisu duž morave imali svoje bunkere jer i pruga prolazi tim krajem .Akoneko ima nešto za taj kraj može dase radi i satamošnjim ljudimamada je ostalo vrlo malo ljudi starih koji poznaju taj kraj a za saradnju su vrlo korektni pozdrav
|
|
|
| mečkar i mečka na sindžim |
|
Poslato od: Ajduk1974 - 17-01-2018, 10:21 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti
- Odgovora (5)
|
 |
poštovane kolege dali je neko našo znak mečkar drži tojagu ispred sebe a vodi mečku na sindzir u prirodnu veličinu kovani u pećinu devica potez čitluk -levovik visoko u planinu imam konpletan plan oni su polazna tačka ima još znakova pozdrav
|
|
|
| rimski utvrdjenje i izvor na suvoj planini,jel ima neko nesto za tamo. |
|
Poslato od: Tutankamon - 17-01-2018, 12:23 AM - Forum: Znakovi
- Nema Odgovora
|
 |
u pitanju je neko veliko rimsko utvrdjenje koje se nalazi u blizini terzijske rupe.ono je ispitano od strane arheologa,ali ima jedan izvor u blizini za koji se prica da je u blizini njega neka ostava.ima li neko slucajno tako nesto po planovima?
|
|
|
|