| Dobro došli, Gost |
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.
|
| Statistika Foruma |
» Članova: 2,120
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011
Puna Statistika
|
| Na vezi Korisnika |
Trenutno je 518 korisnika na vezi. » 0 Član(ova) | 515 Gost(iju) Bing, Applebot, Google
|
| Poslednje Teme |
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 54
|
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,761
|
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 875
|
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,561
|
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 651
|
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,909
|
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,105
|
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,743
|
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,331
|
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,569
|
|
|
| TOPLIK kladenac |
|
Poslato od: vusta - 18-01-2013, 04:26 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti
- Odgovora (25)
|
 |
Otvaram novu temu.TOPLIK.traze ga a jos nije nista uradjeno po tom pitanju.Ostavka Vlcana vojvode.poznajem mesto, izvor,pecinu iznad,u blizini vodenicu,kamen u sred reke,iznad Vlcanovu pecinu.Sve to znam al dalje nista.Pirotska okolina!!!Javite se
|
|
|
| Gradec |
|
Poslato od: Jaresnik - 17-01-2013, 11:43 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (5)
|
 |
PESTERA SO SEDUM VLEZA.........................
|
|
|
| NECUJNI EKSPLOZIV |
|
Poslato od: Acabeograd - 17-01-2013, 09:44 PM - Forum: Razno
- Odgovora (13)
|
 |
Jel ima neko iskustva sa ovim,,mesa se sa vodom i sipa u izbusene rupe u steni i do ujutru stena pukne,,ovo se u crnoj gori vec duze vreme koristi,,.Slicno je cementu u prahu je i vrlo korisna stvar.....I ima dosta prednosti od toga da se ne cuje pa do toga da nemoze niko da bude povredjen i tako dalje....
|
|
|
| CAK NORIS LEGENDA FORUMA |
|
Poslato od: Acabeograd - 17-01-2013, 08:49 PM - Forum: Razno
- Odgovora (11)
|
 |
маме ти ибам неписемена
тако се справујете
са банованје
са банованје
кази админу да ззнам ко је
и које село зиви
malaze kazi mu sam
sta ti imas samnom
ko si bre ti
и да следеци пут дојем у србију ке му ебам маето
знам му и име и презиме и од које село је
ке го банувам ја него
а ускоро долазим
така да му казес
а то си ти мајмуне
pa nisam mu ja sekretarica
kako si poslao meni tako posalji i njemu
а и теб цу да дознам ко си
јер админ није ту а банован сам
јер сам се са тобом расправлјао
danas nemam vremen ajel mozes sutra oko dvanes da dodje da me u poljubis u dupe
гјубре једно
и да знас
ти собери новац
e marijena,marijane
ko konj si glup
al ko konj
видецемо то
ко је глуп
manshi
аца
имаа да ти поломи фаца
хихих
да тај сам
mozes i k.... da mi slomis konju
некријем се ја ко пицка
тај сам
ти кази кој си
ја сам тај марјан петровски манши
pa to svi znaju i jos ti se smeju xaxaxa
ја нисам пицка ко ти
мајмуне
балавац
joj jesi puno si glup у то цес се брзо уверити
аца
joj jesi puno si glup
у то цес се брзо уверити
аца
ogranicen ko trotoar
београд
OVO JE GOSN CAK NORIS MENI POSLAO
|
|
|
| OBRAZ.... |
|
Poslato od: FENIX - 17-01-2013, 08:07 PM - Forum: Razno
- Odgovora (4)
|
 |
Zasto se kada se sa nekim dragim sretnete, poljubite se u OBRAZ?
Da li ljudi jos uvek imaju OBRAZ? :-\
FENIX...
|
|
|
|