Dobro došli, Gost
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.

Korisničko ime
  

Lozinka
  





Pretraga Foruma

(Napredna Pretraga)

Statistika Foruma
» Članova: 2,121
» Najnoviji član: Sinisa-Sabac
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011

Puna Statistika

Na vezi Korisnika
Trenutno je 404 korisnika na vezi.
» 0 Član(ova) | 402 Gost(iju)
Bing, Google

Poslednje Teme
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 55
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,776
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 878
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,562
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 665
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,923
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,117
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,758
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,344
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,572

 
  pulse star 2 pro
Poslato od: Dushan89 - 23-12-2015, 12:36 PM - Forum: Metal detektori fabrički modeli - specifikacije i testovi - Odgovora (2)

Pozzz svima. Pre par dana uzeo sam Pulse Star 2 Pro. Zanima me sta mislite o tom aparatu, kakav je? Cuo sam da postoje uputstva na srpskom.. Da li ih neko ima? Posto sam bas nov svaki odgovor je dobrodosao. Hvala svima unapred!!!

Štampaj ovaj članak

  MALI PREGLED ZA GODINU 2015 OD VASEG GROTE
Poslato od: grotagold - 22-12-2015, 11:10 PM - Forum: Razno - Nema Odgovora

Postavljam snimak koji daje skraceni pregled nekih mojih aktivnosti za ovu 2015 godinu. HAVALA SVIMA NA SARADNJI I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2016 GODINI ZELIM VAM VAS GROTAGOLD . PUNO SRECE  Big Grin


https://www.youtube.com/watch?v=XD4EVg9p5hY    Napomena: Ovaj snimak nije dostupan za preglede u Nemackoj.


https://www.youtube.com/watch?v=zmVs5T0iSnk


https://www.youtube.com/watch?v=Tq22xaF8Czg

                        i nesto za razmisljanje:


https://www.youtube.com/watch?v=4jndYtsMg7c

Štampaj ovaj članak

  Napisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali....
Poslato od: grotagold - 22-12-2015, 02:46 PM - Forum: Razno - Odgovora (5)

  OP..... EVO GA GROTAGOLD SE UMESAO  Wink Bice da sam necim potaknut pa se oglasavam.  Nemislite valjda da cu nekoga da branim ili napadam... neeeee .... samo cu da izdvojim svoje misljenje kroz nesto sto se veeeeeoma dugo provlaci kroz ovaj forum. A to je SVACIJE PRAVO NA SVOJE MISLJENJE. A kada se ono iznosi bili da je direktno ili indirektno onda se digne galama i to samo od onih kojima se taj stav nesvidja ii se sami nadju prozvani.
Znam da ste jako dobro upuceni oko onog da ga tako nazovem "mog slucaja" kada sam zbog javo iznetog stava (jednog i jedinog) na odredjenu temu ... naglo i bez ikakve opomene skrajnut sa "moderatorskok dela foruma" kao nepozeljan element i kao neko za koga se jedva cekao i najmanji povod da mu se ruke vezu. Jesu ruke ali ne i usta. Sad bih trebao da raspletem jos malo pa da izazovem "novo-staro" rukovodstvo foruma da i taj potez povucu i da budem bar opomenut ili na pp poruku da mi se skrene paznja da ne radim nesto sto nije "lepo" pa onda slede ostale sankcije. Nemoze prolaznik , krajputas da tera kuce koje laje da napadne gazdu  to samo moze gazda da natera kuce da laje na prolaznika ili da ga nahuska da ga napadne. A ko je ciji miljenik u to se nemasem i ne interesuje me !!! Sami forumasi su manje vise pismeni i kad tad procitaju i donose sud o vec nekim pisanijama koje se ovde iza brega valjaju.
Eto razloga da i meni skrenete paznju ili da opet aktivirate staru taktiku da se na pp koriste moji podaci i salju drugima u moje ime. Ovo kazem za vreme koje je iza nas (iskreno se nadam) a ne za ovo sadasnje "novo" rukovodstvo.
Nebranim ja ovde nikakvog CAJU kome sam i sam skrenuo paznju da ne ostavlja svoje licne podatke javno na forum VEC DIZEM SVOJ GLAS NA PRAVO LICNOG STAVA I MISLJENJA I NA PRAVO DA SE TA STAV IZNESE , pa ako u sebi sadrzi elemente licnog vredjanja , uvreda i ponizavanja .. e onda se postupa po pravilniku foruma.
Koliko ja zamerki imam na rad ovog foruma nebi stalo ni u deset postova da napisem... ali nemam vremena da se bavim alajbegovim slamama jer ionako imam previse svojih obaveza.
Ali da zadovoljim i potaknem na razmisljanje iznosim samo jedan primer:
NEMOGU GOSTI DA ULAZE NA FORUM I DA CITAJU A DA SE NISU PRE TOGA REGISTROVALI. Sto znaci..... nemogu da budu samo vecni posmatraci (gosti) a da pritom ne ucine nista da ostave neki pisani trag za sobom. Onda su im namere u najmanju ruku "sumnjive". Kada vide forum , lepo posalju zahtev za registracije (sa svojim mailom i ostave za sobom i ip protok , pa se u registru vidi lepo ko je i odakle je i sto je najvaznije da li su nekada bili prijavljeni na forumu , pod kojim nazivom , dali su bili opomenuti , kaznjeni ili banovani.. sve jedno i onda administracija odobri ili ne odobri pristup. Time bi se resio veliki problem dupliranja profila od jednog te istog korisnika. Ali to ocigledno nekom neide u prilog pa se uveliko koristi ona narodna "POSVADJAJ PA VLADAJ"
Uzalud su raznorazna ogranicenja u vidu broja postavljenih poruka  , vremena provedenog na forumu ili vremena od zadnje poruke... smesno i jadno. Kada si vec jednom tu onda imaj pravo da citas ili pises ili da budes posmatrac. Ima onih koji se jos uce , citaju , upoznaju sa tematikom itd , pa se tek kasnije usude shodno svojim potrebama i interesovanjima da ukljuce svoje postove u javnu prepisku. Ovako zavedeni nadpisom da nemaju uvid u "nesto zagonetno i nevidljivo" ako ne postave odredjeni broj poruka , brze bolje zure da napisu sve i svasta samo da dostignu tu kvotu.
Necu dalje jer ja kad pocnem da pisem neumem da se zaustavim.  ;D ali sam tek usput napisao sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali....  8)

Štampaj ovaj članak

  ??
Poslato od: vodolija - 21-12-2015, 04:45 PM - Forum: Znakovi - Odgovora (5)

Mislenje??



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Golden mask 5
Poslato od: kuvar - 20-12-2015, 02:39 PM - Forum: Komentari i testovi - Nema Odgovora

Pozdrav svim forumasima.Ima li iko iskustva sa Golden mask 5.Kakav je na dubinu,stelovanje i uopste mogucnosti.Imam povoljnu ponudu za njega,(zbog odlaska u inostranstvo) ali sam pocetnik pa malo znam o tim aparatima.zahvalan na svakom komentaru.

Štampaj ovaj članak

  pecina
Poslato od: ivica ursulovic - 18-12-2015, 08:48 PM - Forum: Znakovi - Odgovora (17)

evo malo slika sa danasnjeg obilaska terena. ako moze neki komentar....



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
                   
Štampaj ovaj članak

  Pomoc oko novcica
Poslato od: sasagre75 - 18-12-2015, 05:12 PM - Forum: Numizmatika - Nema Odgovora

Da li neko zna o kom novcicu se radi i kome je pripadao



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Štampaj ovaj članak

  момиче ( девојка )
Poslato od: Zlatkoo - 18-12-2015, 03:57 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (2)

На стени искована момиче ( девојка )
Aко је неко насао овај знак, мозе да се јави да сарађујемо.

Štampaj ovaj članak

  паница изкована
Poslato od: Zlatkoo - 18-12-2015, 03:43 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (17)

На камену паница изкована.
Aко је неко насао овај знак, мозе да се јави да сарађујемо.

Štampaj ovaj članak

  Bugarska knjiga o hajdučkim legendama
Poslato od: Mudrac - 16-12-2015, 10:37 PM - Forum: Literatura o zakopanom blagu - Nema Odgovora

Bugarska knjiga o hajdučkim legendama.....



Priloženih Datoteka
.pdf   Bugarska knjiga o hajdučkim legendama.pdf (Veličina: 4.73 MB / Preuzimanja: 854)
Štampaj ovaj članak