| Dobro došli, Gost |
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.
|
| Na vezi Korisnika |
Trenutno je 423 korisnika na vezi. » 0 Član(ova) | 421 Gost(iju) Google, Bing
|
| Poslednje Teme |
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 54
|
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,770
|
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 877
|
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,562
|
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 658
|
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,917
|
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,113
|
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,751
|
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,337
|
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,569
|
|
|
| исклесан Рак |
|
Poslato od: Zlatkoo - 28-12-2015, 03:51 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (22)
|
 |
На камену исклесан Рак.
Aко је неко нашао овај знак, може да се јави да сарађујемо.
|
|
|
| две козе |
|
Poslato od: Zlatkoo - 28-12-2015, 03:47 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (2)
|
 |
На камену исклесане две козе.
Aко је неко нашао овај знак, може да се јави да сарађујемо.
|
|
|
| Do |
|
Poslato od: Dushan89 - 26-12-2015, 11:15 PM - Forum: Razno
- Odgovora (6)
|
 |
Da li neko moze da mi kaze nesto o zakonu i kakva prava imam ako hocu da idem i da istrazujem? Kakva vrsta dozvola treba itd.....?
|
|
|
| 7 popa |
|
Poslato od: car samoil - 24-12-2015, 03:21 PM - Forum: Oglasna tabla
- Nema Odgovora
|
 |
6 popa celi sedmiot ne e dovrse
* S7302479.JPG (1665.03 KB, 2048x1536 - pregledano 13 puta.)
* S7302480.JPG (1680.3 KB, 2048x1536 - pregledano 13 puta.)
n
|
|
|
| обрнута кочија |
|
Poslato od: Zlatkoo - 23-12-2015, 03:35 PM - Forum: Oglasna tabla
- Nema Odgovora
|
 |
На стени искована кочија обрнута.
Aко је неко насао овај знак, мозе да се јави да сарађујемо.
|
|
|
| чекић и клеста |
|
Poslato od: Zlatkoo - 23-12-2015, 03:24 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (15)
|
 |
На камену од друге руде има знак чекић и клеста.
Aко је неко насао овај знак, мозе да се јави да сарађујемо.
|
|
|
| PREDLOZI I SAVETI ZA ADMINISTRACIJU FORUMA ! |
|
Poslato od: grotagold - 23-12-2015, 01:30 PM - Forum: Predlozi i sugestije
- Odgovora (2)
|
 |
Predpostavljam da sam vam se vec smucio sa svojim kuckanjem i stalnim upadicama na relaciji "clanovi-administracija" ali postavljajuci svoje predloge po raznoraznim mestima velika je verovatnoca da se isti previde pa sam odlucio da otvorim novu temu ovde u ovom delu vezanom za administrativni panel.
Dali je to kod mene samo slucaj ili vazi za sve clanove ali VREME KOJE JE OSTAVLJENO ZA ODKLANJANJE EVENUALNIH GRESAKA U POSTAVLJENOM TEKSTU JE SVEDENO NA MINIMUM. Kod mene ono iznosi 60 minuta a cesto je i krace od toga. Vec mi se desavalo da napisem tekst , postavim ga , izadjem svojim potrebama iz sobe i setim se da sam nesto zaboravio da ubacim ili sam evenualno napravio neku gresku pa se vratim da je ispravim ... ali nema vise opcije koja to omogucuje. To se desava kada je i sistem na kompjuteru podesen da se pri izlasku sa foruma automatski clan i izloguje. Kod ponovnog ulogivanja , pa makar to bilo i posle 15 minuta kasno je da se bilo sta izmeni.
U prozoru u kom se ukucava vreme ostavljeno clanu za eventualnu ispravku svog teksta nije tesko promeniti na bar 6 ili 12 h a ali netreba normalno ostaviti na "beskonacno" ;D .... dobronameran savet a ne kritika
|
|
|
|