| Dobro došli, Gost |
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.
|
| Na vezi Korisnika |
Trenutno je 499 korisnika na vezi. » 0 Član(ova) | 497 Gost(iju) Bing, Google
|
| Poslednje Teme |
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 54
|
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,769
|
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 877
|
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,562
|
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 658
|
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,915
|
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,112
|
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,751
|
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,337
|
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,569
|
|
|
| Opasnosti oko Peka? |
|
Poslato od: David. - 25-01-2016, 12:35 AM - Forum: Ispiranje zlata i traganje za grumenjem
- Odgovora (32)
|
 |
Pozdrav, ljudi...
Ovo mi je prva tema tj. prvi post uopšte na forumu, pa ne znam koliko sam ubo kategoriju, ali verujem da je ovde neka skupina ljudi kojima mogu da dođem sa ovakvim pitanjima.
Planiram za koji mesec, čim otopli i nabavim dozvolu i opremu, da idem na istok (srpski istok, ne u Aziju) da ispiram zlato (možda i detektujem, zavisi u kakvoj ću finansijskoj situaciji biti). Već sam na osnovu svih priča, po ovom forumu a i ostalima, odlučio da ću ići u predeo Debelog Luga - dakle Todorova reka, Grabova i ostale...
E sad, planiram tamo da ostanem od prilike dva meseca, po mogućnosti da spavam u šumi, u šatoru, što me dovodi do sledećih pitanja: koliko je to bezbedno, koje životinje mogu da očekujem, da li ima poskoka, vukova, medveda? Slušao sam i čitao već neke ideje o tome šta mogu da očekujem, ali zašto da ne proverim još koji put sa nekim ko je provodio vreme tamo jelte...
I osim toga, bio bih zahvalan za svaki savet i upozorenje što se tiče tih predela; a ako je neko zainteresovan za zajedničku ekspediciju, otvoren sam za saradnje sa svakim ko je pre svega pošten i da neće da me iskasapi u šumi, a i da se razume malo u ispiranje i da nije osoba zatvorena za avanturu i istraživanje... Zašto bi samo sedeli na Peku i kupili prašinu kad možemo da jurimo žilu u planinama ;D
Pozdrav svima, David.
|
|
|
| Три стопала |
|
Poslato od: Zlatkoo - 23-01-2016, 04:30 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (6)
|
 |
Три стопала клесана на једном големом побитом камену .
Aко је неко нашао овај знак, може да се јави да сарађујемо.
|
|
|
|