Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banja Topilo kod Niša
#5
Jula meseca mogu samo zmije da te pojedu. U šetnju se ide jesen, zima, rano proleće. Jula se rade pećine pešteri iliti dupke. Železnik kula je jako mesto, kao i njena okolina, ima dosta neistraženih pećina, za neke postoje opisi o prokletom, pa ga lokalci i sportisti ne diraju . Takođe ispod železnika ima 12 hodnika (lično ulazio) koji vode na razne strane . Dosta je neispitano, nešto urušeno i bez ozbiljne ekipe i opreme ne bih preporučio ulazak . Ovaj hobi nije igra i ne ulazite na svoju ruku nigde, ništa nije vredno ljudskog života. Svako dobro svima
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Banja Topilo kod Niša - od jagaci - 26-04-2023, 07:09 PM
RE: Banja Topilo kod Niša - od Maka - 07-05-2023, 01:02 AM
RE: Banja Topilo kod Niša - od igic - 08-05-2023, 12:39 AM
RE: Banja Topilo kod Niša - od Maka - 08-05-2023, 11:10 PM
RE: Banja Topilo kod Niša - od Udica - 17-06-2026, 09:16 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)