![]() |
|
Banja Topilo kod Niša - Oblik za Štampu +- Zakopano blago u Srbiji (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum) +-- Forum: Zakopano blago u Sbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugaskoj (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-4.html) +--- Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-33.html) +--- Tema: Banja Topilo kod Niša (/thread-6352.html) |
Banja Topilo kod Niša - jagaci - 26-04-2023 Pozdrav svima, interesuje me vase mišljenje u vezi Banje Topilo kod Niša. Nedavno sam posetio taj kraj, odaje utisak veoma jake lokacije, u blizini je i svima poznato selo Miljkovac i kula Železnik. RE: Banja Topilo kod Niša - Maka - 07-05-2023 Taj lokalitet bi trebalo pregledati na licu mesta da bi se videlo dali nesto ima. RE: Banja Topilo kod Niša - igic - 08-05-2023 Mislim da tamo nema nista,da je i bilo..to je odavno otislo RE: Banja Topilo kod Niša - Maka - 08-05-2023 Nikada se nezna. Po meni,jula meseca moze da se proveri cela okolina. RE: Banja Topilo kod Niša - Udica - 17-06-2026 Jula meseca mogu samo zmije da te pojedu. U šetnju se ide jesen, zima, rano proleće. Jula se rade pećine pešteri iliti dupke. Železnik kula je jako mesto, kao i njena okolina, ima dosta neistraženih pećina, za neke postoje opisi o prokletom, pa ga lokalci i sportisti ne diraju . Takođe ispod železnika ima 12 hodnika (lično ulazio) koji vode na razne strane . Dosta je neispitano, nešto urušeno i bez ozbiljne ekipe i opreme ne bih preporučio ulazak . Ovaj hobi nije igra i ne ulazite na svoju ruku nigde, ništa nije vredno ljudskog života. Svako dobro svima |