10-12-2012, 02:11 PM
Vrati ti to gde si i nasao da te glava ne boli,,a ja cu cuvati
ima resenja za sve,,,i polako,, prodaj saku,,pa kad se dobro saberes aj polako...ako te neko i pita za to ostavila ti baba
ima resenja za sve,,,i polako,, prodaj saku,,pa kad se dobro saberes aj polako...ako te neko i pita za to ostavila ti baba