17-06-2026, 09:16 PM
Jula meseca mogu samo zmije da te pojedu. U šetnju se ide jesen, zima, rano proleće. Jula se rade pećine pešteri iliti dupke. Železnik kula je jako mesto, kao i njena okolina, ima dosta neistraženih pećina, za neke postoje opisi o prokletom, pa ga lokalci i sportisti ne diraju . Takođe ispod železnika ima 12 hodnika (lično ulazio) koji vode na razne strane . Dosta je neispitano, nešto urušeno i bez ozbiljne ekipe i opreme ne bih preporučio ulazak . Ovaj hobi nije igra i ne ulazite na svoju ruku nigde, ništa nije vredno ljudskog života. Svako dobro svima
