30-08-2011, 11:54 AM
Citat:Zdravo prijatelji.To je bar lako. Trecinom obnoviti najblizu crkvu ,trecinom pomoci sirotinju, a posledja trecina pripada postenom nalazacu.Pozdrav Peco,naš "plandžija" je zaokupljen renoviranjem neke crkve ili manastira, pa ga nema već duše na ovom forumu. Kako reče "admin"- "penzionisan" je! Neznam koju si ti crkvu renovirao ????? Šalim se naravno Peco!
ISKRENO POSTENO IOPUSTENO!!!!!!!