Dobro došli, Gost
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.

Korisničko ime
  

Lozinka
  





Pretraga Foruma

(Napredna Pretraga)

Statistika Foruma
» Članova: 2,120
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011

Puna Statistika

Na vezi Korisnika
Trenutno je 573 korisnika na vezi.
» 0 Član(ova) | 570 Gost(iju)
Applebot, Google, Bing

Poslednje Teme
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 49
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,650
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 866
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,555
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 642
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,903
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,096
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,715
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,322
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,568

 
  za srbija
Poslato od: vasil - 16-09-2017, 12:36 PM - Forum: Oglasna tabla - Nema Odgovora

selo sarbanovac-knazevac da se najde kade se naoga manastirot ispod manastirot ima krst pobien karsi podzidan izor
selo dobroljupci - manastir sv.vrac  sprroti manastirot ivor do izvorot na kamen da pise ALI.
selo ravna-stara vodenica do nea u blizina da se najde pistol kubur iskovan.
selo gradiste-crna reka ali uzunova vodenica

Štampaj ovaj članak

  Sta li je ?
Poslato od: shure - 14-09-2017, 11:50 PM - Forum: Ostalo - Odgovora (3)

Detektor ace 250 ga registruje u zlato,mozda je i od olova teze a nije olovo mnogo je tvrd materijal,a nadjen na Rimskom terenu.Kako da proverim od kog materijala je? Hvala unapred.



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Strela
Poslato od: shure - 14-09-2017, 11:01 PM - Forum: Militarija - Odgovora (4)

Mislim da je rimska,nisam siguran ali na tom mestu gde je nadjena nalazio sam Rimske kovanice..



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Kovanice i jos po nesto
Poslato od: shure - 14-09-2017, 01:42 PM - Forum: Numizmatika - Odgovora (10)

Izgleda da su Rimske ali nemogu da nadjem u katalogu takve,ako neko moze da pomogne hvala unapred,ovu levu jos nisam cistio.



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Kovanice zanimljive
Poslato od: shure - 13-09-2017, 01:34 PM - Forum: Zanimljivi nalazi - Odgovora (6)

Zanima me iz kog doba su i cije su?



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Štampaj ovaj članak

  stare mape
Poslato od: STRELA - 12-09-2017, 11:55 PM - Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska - Odgovora (2)

Cao svima,nasao sam neke stare mape kod kuce od mog deda,neznam shta da mu radim?

Štampaj ovaj članak

  Konjska glava-prirodna
Poslato od: melu - 09-09-2017, 08:47 PM - Forum: Znakovi - Odgovora (4)

Dali ima lik na glava ili ne?



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Lik covecki
Poslato od: melu - 09-09-2017, 08:43 PM - Forum: Znakovi - Nema Odgovora

Nekoj nesto da pise za ova



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Gemija prirodna
Poslato od: melu - 09-09-2017, 04:51 PM - Forum: Znakovi - Odgovora (5)

Priroden kamenj so lik na camec dali e interesno



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Bez Naslov!!
Poslato od: vodolija - 04-09-2017, 09:45 PM - Forum: Razgovori i legendi za zakobano bogatsto - Odgovora (1)

Dobra vi vecer na sie na forumot.Pozdrav do Administratorot/te,pozdrav do site kolegi i clenovi na forumot.
Neznam koj i kako ke me svati no moram da postavam edno EDNOSTAVNO I PROSTO PRASANJE do kolegite tuka vo makedonija..
Zosto do den denes se zboruvaat samo prikazni i prikazni dodadeni odzemeni Naddadeni...nikoj za DOBRITE RABOTI STO SE BARAAT nema nitu eden
znak dadeno nitu edna slika??Ne vredi samo muabet da pravime i da si Nagajgame vaka bilo taka bilo..
Da bidam kratok i jasen..Dali nekoj na ovaj forum ima slika Samo slika niss drugo od eve na primer..
Momini Porti
Rada Moma
Brslen Pestera...Dovolno e ova ..za ova me interesira..
Pozdrav na site

Štampaj ovaj članak