Prosle godine sam kupio Minelab GPX 5000 i od tada koristim svako slobodno vreme da radim sa njim u prirodi. Jos sam pocetnik, ali sam dosta toga naucio i jos ucim. U upustvu pise da funkcija "Gvozdje odbaci" nece raditi kada se koristi Monoloop kalem. Isto tako pise da ce funkcija "Gvozdje odbaci" dati najbolje rezultate kada se koristi u kombinaciji sa specijalno dizajniranom sondom Double D namotajem. Pa me interesuje da li neko moze da mi kaze koja je to sonda, ili koja se sonda moze koristiti koja bi mi dala najbolje rezultate za vece ciljeve obojenih metala na vecim dubinama?
Isto tako me interesuje, da li original Minelab GPX 5000 ima funkciju "Work mode" posto sam na Youtube gledao neke kineske kopije koji vec poseduju tu funkciju.
Dragi prijatelji, puno Vam hvala, i ako je neko u mogucnosti, neka mi pruzi informacije.
Poslato od: LOLA222 - 25-05-2018, 09:38 AM - Forum: Razno
- Nema Odgovora
Na razne nacine se opstruiraju mnogi talenti,umesto da im damo podrsku,stanje uma,karaktera itd ??? Ja smatram da sam talentovana,nema predaje,nalazim se u Londonu pogledaj ovaj kratki isecak i reci mi svoje misljenje#no arrogance#no pathetic sorry just Blood Red Sky-HEIRESS-[youtube]https://youtu.be/UJtqMcM9Rcg[/youtube]
cao svima ja sam novi clan imam problem sa kupovine metal detektor neznam sta da kupim molio bi iskusne za pomoc aparat mi nije potreban za pronalazenje novcica idem na vece kolicine imam par mesta koja treba da ispitam ako ima ima ako ne prodaja da ima dobro zaspoznavanje bakar srebro zlato i kvozdje novca sam odvojio za kupovinu od 1000 do 1300Evrica
max molim za pomoc
gledo sam jedan mi je ovako po opisu i youtube nije los neznam vase misljenje mnogo vise zanima http://prntscr.com/jkspds Garrett GTI 2500
Poslato od: Rajs - 17-05-2018, 08:14 AM - Forum: Oglasna tabla
- Nema Odgovora
Pozdrav kolege tragači i forumaši. Nov sam igrač u ovom našem hobiju, sportu. Da li neko od kolega ima neku pisaniju za požarevac sa širom okolinom?
Unapred hvala, rajs
E ovako,nasao slucajno u sumi olovni zamotuljak.Stavio ga u torbicu i dosao kuci,odmotao i video nesto ispisano na tom olovu.Raspitao se malo tu kod nekih drugova rekli mi da je to "Rimska Kletva" reko jbt,koji ce mi to u kuci,samo to jos nemama
Posle sam dao coveku starijem nekom Bosancu,to jest poslao slike toga,te mi je on cestitao na vrednom nalazu i zamolio me da prepisem na papir slovo po slovo sa tog olova.On se inace bavi citanjem tih slova,oznaka i s.l..Te mi je kasnije preveo i napravio post.Ja sam ubacio slike plocica je dimenzije 10x4cm,mala je ali po meni ubija!
Ima slika moje prepiske i njegovog prevoda i posta,pa ono neko misljenje o tome,vredno/nije,dali je imao jos neko ovakav nalaz?!
Hvala ssvima na odgovorima...
Inace sam na forumu!
Zdravo da li je nekome poznata tacna lokacija ovog manastira.
Radi se o delu istocne srbije. Ono sto je meni poznato barem iz prica je da su ga spalili turci zajedno sa monasima u njemu negde je u okolini grada NEGOTIN ali tacnu lokaciju nezna niko
Barem od onih ljudi kod kojih sam se raspitivao.
Pozz