Dobro došli, Gost
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.

Korisničko ime
  

Lozinka
  





Pretraga Foruma

(Napredna Pretraga)

Statistika Foruma
» Članova: 2,122
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011

Puna Statistika

Na vezi Korisnika
Trenutno je 421 korisnika na vezi.
» 0 Član(ova) | 419 Gost(iju)
Google, Bing

Poslednje Teme
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 43
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,618
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 856
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,543
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 635
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,896
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,086
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,703
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,311
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,563

 
  Covecka stapka i potkovica
Poslato od: Filipmk - 03-06-2011, 12:33 AM - Forum: Znakovi - Odgovora (18)

Ve molam koj znae neka komentira znacenieto na ovoj znak, mislam deka netreba da komentiram dobro se gleda na slikata.



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  Kvackata so pilinja
Poslato od: Filipmk - 03-06-2011, 12:25 AM - Forum: Znakovi - Odgovora (4)

Kolegi eve kako izgleda kvackata so pilinja za koja pisuvav pred izvesno vreme, konecno dojde na red da odam id a ja slikam. Vasite komentari i mislenja se dobredojdeni.



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  moj pi detektor n hibrid
Poslato od: orbit - 01-06-2011, 11:51 PM - Forum: Komentari i testovi - Odgovora (12)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cVJK8HczDdQ&feature=BF&list=UL9tywmXXf50g&index=4[/youtube]

Štampaj ovaj članak

  kratovo ZLATO
Poslato od: kratovo ZLATO - 31-05-2011, 07:03 PM - Forum: Interesni naogjalista na mestoto - Odgovora (18)

zdravo do sve kolege da pitam dali ima ko sta za kratovo i okolinu i osogovske planine ako neko ima sta ili nesto ga interesuje neka mi prati poruku na <!-- e <a href="mailto:xxxxxxxxxxx@yahoo.com">xxxxxxxxxxx@yahoo.com</a><!-- e (privatne poruke ili ovde)
ili skajp
jumerovelvis1

Štampaj ovaj članak

  bok
Poslato od: skiper - 30-05-2011, 07:16 PM - Forum: Kupujem - Odgovora (2)

želim kupiti neki detektor domače izrade. dali neko ima caesar metal detektor ili wave? ili ako zna više o njima?

Štampaj ovaj članak

  DRENAK PALANKE
Poslato od: geoskenn - 28-05-2011, 12:52 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (6)

vo blizina na STRACIN pronajdeni se dva belutrak kamenja na edniot ima isklesana RIBA BEZ GLAVA a vtoriot e vo forma na ZELKA ako nekoj ima nesto neka kaze pa da go resime i toj problem A ISTO TAKA TUKA VO BLIZINA E I LUDA MOGILA vojnik so puska isklesan na kamen i drr ako ima nekoj nesto za i okolu drenak neka pise pozz

Štampaj ovaj članak

  zeleniste-pasin kamen
Poslato od: Sivi soko - 28-05-2011, 10:40 AM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (3)

u ataru doline pored reke nadji kamen koji se zove pasin kamen na njega ima uklesan trougao sa tri tacke iznutra i rupa kao cunak odozgo.......

Štampaj ovaj članak

  Re: burca
Poslato od: burca - 25-05-2011, 04:29 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (2)

da malo pojasnim blize za magazu mecji vrh tu na mestu zvanom mecji vrh postoji znak na kamenu jeram (sluzi za zapregu)masto je ravno tih30x20m poplocano kamenom koji je zaliven nekakvim vezivnim materijalom(malter )nema nikakvog rastinja na tom mestu ulaz se nalazi sa strane .. kao po prici iz davnina ulazise tako sto se spusta na dole a onda se ide horizontalno.. mesto su posecivale razne ekskurzije masine su odradile svoj poso ali niko nije uso unutra -valjda kazu mora da postoji jos jedan ulaz -kazu ?.kazu postoji plan-kazu?prica se da lik iz makedonije ima crtez -prica se .dali neko nesto ima o tome mesto postoji sve ovo postoji ali nesto ne stima nemoze se unutra e da pricaju ima zamki to je to sto ja znam ako neko nesto zna nek napise ///// da pitam jos nesto kod nas postoji mesto hladna pecina ulazi se na manji krug unuta a onda iz prve odaje ulazi se u druguopet na manji otvor ima li neko nesto o tome ///// nevestin grob ato//

Štampaj ovaj članak

  burca
Poslato od: burca - 22-05-2011, 11:03 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (1)

magaza na mecjem vrhu tu je i znak na kamenu dali neko nasto ima o tome

Štampaj ovaj članak

  Magnum +
Poslato od: Leka - 22-05-2011, 03:01 PM - Forum: VLF - Metal detektori - Odgovora (6)

Jedna od varijanti legendarnog MAGNUMA, A. Flina , dobro odradjen posao nase brace Rusa.



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak