| Dobro došli, Gost |
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.
|
| Na vezi Korisnika |
Trenutno je 364 korisnika na vezi. » 0 Član(ova) | 361 Gost(iju) Google, Applebot, Bing
|
| Poslednje Teme |
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 55
|
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,776
|
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 878
|
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,562
|
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 665
|
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,923
|
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,117
|
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,759
|
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,346
|
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,572
|
|
|
| pop martin |
|
Poslato od: daniel - 26-06-2013, 07:17 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (3)
|
 |
na kamen puska pod nea pisuva pop martin na drug kamen kruna do nea kralski stap ima kajce i dr ako ima nekoj dokument neka pise.
|
|
|
| Zlatna Kocija |
|
Poslato od: Mladenovic - 25-06-2013, 01:33 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (32)
|
 |
Zna li ko sta o zlatnoj kocij,koja je navodno nestala,i pricalo se da je pokopana u povlacenju.
|
|
|
| SITE ZAEDNO !!! |
|
Poslato od: dare.no1 - 24-06-2013, 01:17 AM - Forum: Razno
- Odgovora (5)
|
 |
ZDRAVO NA SITE TRAGACI OD MAKEDONIJA. DOKOLKU STE ZAINTERESIRANI ZA SORABOTKA DAJTE DA SE ORGANIZIRAME, JAS DELUVAM VEKE 15 GODINI VO JUGOZAPADNA MAKEDONIJA, STO IMATE OD TOJ DEL KAZETE DA VI PRATAM SLIKI. AKO IMATE ZAPISI I MAPI SAMO KAZETE STO SE BARA NA NIV KOI ZNACI, GI IMAM MNOGU.
POZDRAV
|
|
|
| Popovi nivi,popov kladenec |
|
Poslato od: Orel - 23-06-2013, 11:25 PM - Forum: Oglasna tabla
- Odgovora (13)
|
 |
dali ima nekoj nesto za popovi nivi,popov kladenec popova cuka i vo blizina ima kles moma kade sto predi od leva strana so furka ima i kamarce isklesano i na 4 kjosha ima krstovi pozz
|
|
|
| Zakon u nosenju detektora preko granice? |
|
Poslato od: Indian86 - 23-06-2013, 07:47 PM - Forum: Razno
- Odgovora (1)
|
 |
Zanima me da li ima neki zakon o nosenju detektora preko granice?Sigurno vec negde pise na forumu ali nemogu naci.Na primer ja sam iz srbije i hteo bih preneti detektor u hrvatsku kod jednog prijatelja,ali ne znam sta ce biti na granici kad ga vide.Da li ce uzet,kaznit ili ce me pustiti kao da nosim neki radio,metlu ili bilo sta?I da li treba da prijavim na granici da ga nosim ili ne? :o
|
|
|
|