Dobro došli, Gost
Morate da se registrujete pre nego što mognete da pišete na forumu.

Korisničko ime
  

Lozinka
  





Pretraga Foruma

(Napredna Pretraga)

Statistika Foruma
» Članova: 2,120
» Najnoviji član: ilko
» Tema foruma: 6,341
» Poruke foruma: 51,011

Puna Statistika

Na vezi Korisnika
Trenutno je 628 korisnika na vezi.
» 0 Član(ova) | 625 Gost(iju)
Google, Bing, Facebook

Poslednje Teme
Znaci? Priroda?
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 03:02 PM
» Odgovora: 0
» Pregleda: 49
postavka opisa za srbiju
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Skopje996
18-06-2026, 02:57 PM
» Odgovora: 80
» Pregleda: 19,653
Banja Topilo kod Niša
Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska
Poslednja Poruka: Udica
17-06-2026, 09:16 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 866
Suva planina Kosmovacko
Forum: Znakovi
Poslednja Poruka: Udica
15-06-2026, 02:25 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,556
SREDNJEVEKOVNI GRAD POBED...
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
29-05-2026, 05:21 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 644
Miljkovac
Forum: Zanimljivi lokaliteti
Poslednja Poruka: Udica
28-05-2026, 07:07 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 2,903
mesto UM Niški kraj
Forum: Razno
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 10:41 PM
» Odgovora: 3
» Pregleda: 3,096
Kanjon reke Jerme
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 08:40 PM
» Odgovora: 20
» Pregleda: 11,717
Kladovo i okolina
Forum: Oglasna tabla
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:54 PM
» Odgovora: 4
» Pregleda: 3,322
Vranje, Vladičin Han, gre...
Forum: Zakopano blago u Srbiji
Poslednja Poruka: Udica
25-05-2026, 06:38 PM
» Odgovora: 1
» Pregleda: 1,568

 
  ratnik sa slemom dvoglavi guster ispod nogu i......pojma nemam sta je
Poslato od: L.u.n - 28-03-2017, 11:16 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (5)

ratnik sa slemom guster ili azdaja ispod nogu ili je ili se meni cini  heehe



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  ratnik sa slemom i dvoglavi guster ili azdaja ili.... pojma nemam sta je heheh
Poslato od: L.u.n - 28-03-2017, 11:11 PM - Forum: Zakopano bogatstvo Makedonija - Bugarska - Odgovora (3)

ratnik slem mac sa leve strane dvoglavi guster ili ........



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Štampaj ovaj članak

  2017
Poslato od: PROBUS64 - 28-03-2017, 06:44 PM - Forum: Militarija - Odgovora (8)

[img][/img]  Danas lepo vreme pa sam sa odlučio da malo prošetam i da ispitam detektora kako radi na terenu.
Več dugo vreme se spremam da bi otišo na to mjesto.
Tamo ima neka stara razrušena tvrđava i u knjigama sam našo da je bila neka velika bitka kada su srušili tvrđavu.
A za prve svetovne vojne tu je prolazila linija fronta(soška fronta).
Evo to sam našao danas.Ako je vreme sutra opet lepo kao danas opet idem na teren.



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Štampaj ovaj članak

  ratnik sa slemom i dvoglava azdaja ili .....
Poslato od: L.u.n - 28-03-2017, 05:48 PM - Forum: Sve o zakopanom blagu, literatura, karte, snimci ... - Nema Odgovora

ratnik sa slemom i dvoglava azdaja ili .... pojma nemam sta je heheh



Priloženih Datoteka
.htm   arijan.htm (Veličina: 398 KB / Preuzimanja: 134)
Štampaj ovaj članak

  ZLATO
Poslato od: OldGOLD - 26-03-2017, 11:56 PM - Forum: Oglasna tabla - Odgovora (3)

Pozdrav da li ovde ima ozbiljnih ljudi sa ozbiljnim masinama za rad, nalazim se na jugu srbije i znam nekoliko mesta u selima gde je velika verovatnoca da ima zlato mozda cak i pun kazan na jednom mestu, ako ima ozbiljnih neka me kontaktiraju putem mail-a xxxxxxxx@gmail.com

Štampaj ovaj članak

  Stiljanov grad
Poslato od: Maki28 - 26-03-2017, 09:02 PM - Forum: Zanimljivi lokaliteti i znakovi - Odgovora (2)

Da li je neko cuo o tome, i da li moze neko nesto da mi kaze o tom mjestu, na sjeveru crne gore?? hvala

Štampaj ovaj članak

  Da li neko nesto zna?
Poslato od: Maki28 - 26-03-2017, 08:48 PM - Forum: Razno - Nema Odgovora

Da li ima neko neke spise za crnu goru,najprije sjever CG, bitke, mapu, ili neke price o zlatu i sl?

Štampaj ovaj članak

  uvoz metal detektore
Poslato od: Mladenovic - 25-03-2017, 09:04 AM - Forum: Kupujem - Odgovora (2)

ajmo na brzaka posto imam fore do ponedeljka,prvi put legalno sam narucio,uvozim metal detektor,kupio sam profesionalni preko sajta u inostranstvu,placam carinu to je ok,problem sto mi carina trazi da pisem izjavu,,sta da napisem u izjavi,ako ko ima iskustva,da mi kaze..HVALA

Štampaj ovaj članak

  Pitanje
Poslato od: nokta - 24-03-2017, 07:45 PM - Forum: Razno - Nema Odgovora

Imam pitanje vidim razni ljudi nabavljaju i prodaju metal detektore moje pitanje je kako se povezati za nabavku metal detektora i koji su uslovi ako neko zna kako se radi to

Štampaj ovaj članak

  Stelovanje Nokte
Poslato od: nokta - 23-03-2017, 11:03 PM - Forum: Nokta - Odgovora (3)

Kako najbolje nastelovati noktu da bude sto dublja bilo bi dobro da neko kaze ko ima iskustva u radu sa njom da podeli to

Štampaj ovaj članak