11-01-2013, 07:30 PM
Vidim da se polako stvara jedna mala ali lepa ekipa ljubitelja i poznavalaca MINELABA GPX 5000 sto me iskreno raduje jer onih koji sve znaju a obicno neznaju nista je mnogo ali treba biti usko profilisan za odredjene stvari...bile to masine ili nacini rada kao i specificnosti rada mnogo znaci...svastarenje nikada nije donelo rezultate. Jedna mala napomena za vlasnike GPX 5000 ...vodite racuna da u toku ove zime ne iznosite aparat na teren ako je spoljna temperatura ispod 5 stepeni u plusu....da nebude posle "NEZNAM STA MU JE" ;D Puno srece u radu i napravite dobru pripremu za akciju jer je to 90% odradjenog posla.