17-02-2013, 09:28 PM
Pozdrav Grotagold
Na tom mestu i toj povrsini pre svih kopanja MinelabGPX 5000 je imao signal , ja nisam radio sa njime a kolega je radio bez slusalica i mogli smo svi da cujemo , nakon neke pretpostavljam diskriminacije ton je bio jednolican i slabiji pa smo zbog toga skinuli neku povrsinu od nekih 25 cm i tada je bilo 100% ubedljivo , kazem iz tog razloga da je bio rad bez lokatora sigurno bi ga promasili jer je mesto u sumi izmedju drveca i nekog sitnog rastinja gde da nije razcisceno , sondom nebismo imali pristup , tu i na jos par lepih mesta se pokazao dobar rad timski sa lokatorem i dobrim sondasem , predhodne verzije lokator i skener OKM exp 4000 nisu davali valjane rezultate , ubedjen sam da smo promasivali prirodno natur gold iskljucivo zbog skenera , jer on te sitne stvari i ne vidi uopste a od vecih od nekog kamena punog minelizacije napravi po obliku solidan cup sa solidnim podacima o velicini i dubini koje je jedino bilo tacno a ostalo cist promasaj .
Na tom mestu i toj povrsini pre svih kopanja MinelabGPX 5000 je imao signal , ja nisam radio sa njime a kolega je radio bez slusalica i mogli smo svi da cujemo , nakon neke pretpostavljam diskriminacije ton je bio jednolican i slabiji pa smo zbog toga skinuli neku povrsinu od nekih 25 cm i tada je bilo 100% ubedljivo , kazem iz tog razloga da je bio rad bez lokatora sigurno bi ga promasili jer je mesto u sumi izmedju drveca i nekog sitnog rastinja gde da nije razcisceno , sondom nebismo imali pristup , tu i na jos par lepih mesta se pokazao dobar rad timski sa lokatorem i dobrim sondasem , predhodne verzije lokator i skener OKM exp 4000 nisu davali valjane rezultate , ubedjen sam da smo promasivali prirodno natur gold iskljucivo zbog skenera , jer on te sitne stvari i ne vidi uopste a od vecih od nekog kamena punog minelizacije napravi po obliku solidan cup sa solidnim podacima o velicini i dubini koje je jedino bilo tacno a ostalo cist promasaj .
