15-09-2014, 04:21 PM
Sto se tice napada na tragace ,u pokusaju istih da im rovare po imanju...Ima razloga da se tako vl.Ponasaju,a opet tu ima malo mentalnog sklopa,+ neregulisan
odnos drzave prema tragacima.I,sta se desava tragaci pouceni ne verovanju prema drzavi ,tako vidi i seljake ,i svet oko sebe,pa shodno tome tako i pristupaju.
Tiho,nevidljivo,otkopaj i begaj.Sve u svemu drzava kako god zna TREBALA bi da donese zakon koji bi odgovarao ,kako tragacima,tako i drzavi ,i seljanima koji bi
dozvolili na njihovom posedu da se vrse takve radnje.Ovako zbog nemarnosti drzave neko moze stradati,ako vec nije.
odnos drzave prema tragacima.I,sta se desava tragaci pouceni ne verovanju prema drzavi ,tako vidi i seljake ,i svet oko sebe,pa shodno tome tako i pristupaju.
Tiho,nevidljivo,otkopaj i begaj.Sve u svemu drzava kako god zna TREBALA bi da donese zakon koji bi odgovarao ,kako tragacima,tako i drzavi ,i seljanima koji bi
dozvolili na njihovom posedu da se vrse takve radnje.Ovako zbog nemarnosti drzave neko moze stradati,ako vec nije.