14-09-2014, 03:35 PM
Da...cinjenica je da nije bilo ubistava (do sada poznatih) od strane tragaca prema vlasnicima poseda iliti imanja , ali je i cinjenica da je bilo pokusaja sa suprotne sytane , tj od strane vlasnika da zaprete kojim metkom , motkom , vilom ili bilo cim drugim ako naidju na nepozvane goste na svom posedu..I LJUDI SU POTPUNO U PRAVU !!! sto je zapravo posledica gore pomenutog razloga nepitanja vlasnika za odobrenje ! E sad , sasvim je druga prica odnosa hobista tragaca izmedju sebe. U tim odnosima u najmanju ruku je bilo netrpeljivosti do granice fizickih nasrtaja i neceg jos goreg. Takvih primera ima na stotine a raznog su oblika dejstva i metoda zastrasivanja i primena fizicke sile. O podmetanjima , cinkarenjima , spijuniranju do laznog predstavljanja pod patronatom drzavnih sluzbi i udruzenja do onih drugih grupa i grupica sone strane zakona pod firmom zastite istog ili ne...sve jedno je !