16-08-2014, 11:25 PM
vodolija ne me razbra uboo ,,tie nema da ti reca ja znam ama ne ti ja kazuvam,,ce kopaa odokolu za informacii ce ti se java kako posrednici itn itn a celo vreme go znaele mestoto inace za mene nema problem ce sorabotuvame zatoa i mi e objavena.pozz