31-05-2013, 10:41 PM
iznad rimskog grada gde je nekada bio ima bunar u njega su kruzne stepenice i silaziš jedno5 - 6 m. tu ima tunel koji ide idpod celog brda tu seljaci nabacali drveća da nebi deca išla kroz tunel tu ima klesan znak obranica sa kotlći (kofe) samo.....nema nikakva sevojka ili rada moma...
