Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ima li misljenja o ovome , slike sa terena za koji dan
#8
za tu kako ti kazes rupu se vezuje neka prica da je to u stvari neki podzemni tunel , u koji vodi od manastira do sume , e sad za zlato i dragocenosti stvarno ne znam ali po toj prici tunel je oslikan freskama celom svojom duzinom , samo zbog toga vredi traziti Smile
sto se tice lozice , ja sam cuo pricu da su iskopali cup unutar crkvice pored vrata sa desne strane, a postoji i rupa ...
Inace u mom placu koji sam kupio u blizini ,bakica od koje sam kupio kaze da su pre par godina dosli ljudi sa nekom masinom , malo trazili i iskopali nesto ...
sto se Lapusnje tice imas li nekakav opis za taj tunel, sta se trazi ima li znakova?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Odg: ima li misljenja o ovome , slike sa terena za koji dan - od komarac - 19-04-2013, 11:22 PM
Odg: ima li misljenja o ovome , slike sa terena za koji dan - od kostadinovicmiodrag1 - 25-05-2013, 07:17 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)