08-04-2013, 10:51 PM
druze pisi u pp ili ovako javno, sve sto znas na tu temu i babske price ,a tu smo relativno blizu tako da je saradnja najlogicnije resenje ... pozdrav
|
ima li misljenja o ovome , slike sa terena za koji dan
|
|
|
|
|