04-12-2012, 01:08 PM
Ali po meni je lakse da izradim onaj BFO jer kao sto sam ti rekao nemam neko znanje ,pa cu za pocetak da izgradim taj BFO ,a imam samo neka pitanja molim te da mi razjasnis?
1.Prvo neznam sta uopste znaci PCB?
2.Kakva je razlika izmedju BFO i PI detektora?
3.Kako da nacrtam PCB da bude dobar tj sa cim da nacrtam?
Nadam se da se nisam bas puno obrukao pa sam ovde dosao za pomoc ..
1.Prvo neznam sta uopste znaci PCB?
2.Kakva je razlika izmedju BFO i PI detektora?
3.Kako da nacrtam PCB da bude dobar tj sa cim da nacrtam?
Nadam se da se nisam bas puno obrukao pa sam ovde dosao za pomoc ..