02-12-2015, 12:25 PM
Gledam deka vo posledno vreme imas zelba da me napagas, nema vrska decko, svati deka ovde predstavuvam seriozna konkurencija zasekoj tragac, ne znam dali si tipacot so mi gi donese turskite zapisi na koj mu kazav deka se tapii i iljaci ili pocnav da ti ja zemam rabotata. Imam plateno karta so zapis 5000EUR, ja plastificiravi ja cuvam. Inaku zabeleza deka bev odsuten barem 8 meseci, zaprasaj se zosto
