18-10-2011, 10:10 AM
Hvala Peco nalepim željama i ne sekiraj se, neće grom u koprive! Psihoterapija,kojom uteruju volju na život, im je sa ovim lepoticama pored nas, na zavidnom je nivou
! Ako si mislio da ćeš da uštediš onu tvoju rakiju i kiseo kupus,prevario si se. Obećenja retko dajem, kad ih dam i ispunim ih. Svojevremeno sam imao jednog prijatelja kome je žena bila iz Beloinje. Ja mislim da je to mesto u tvom kraju? Godinama me je pozivao kod njega jer su pored nekog drveta (zapis drvo) videli neku svetlost poput našeg drugara Timakumminus-a. Nikad nisam imao vremena da ih ispoštujem i obiđem to mesto. Ko će ga znati da li je tu bilo nečega ili ne? Možda se tebi posreći-probaj.
! Ako si mislio da ćeš da uštediš onu tvoju rakiju i kiseo kupus,prevario si se. Obećenja retko dajem, kad ih dam i ispunim ih. Svojevremeno sam imao jednog prijatelja kome je žena bila iz Beloinje. Ja mislim da je to mesto u tvom kraju? Godinama me je pozivao kod njega jer su pored nekog drveta (zapis drvo) videli neku svetlost poput našeg drugara Timakumminus-a. Nikad nisam imao vremena da ih ispoštujem i obiđem to mesto. Ko će ga znati da li je tu bilo nečega ili ne? Možda se tebi posreći-probaj.