24-09-2014, 08:48 AM
pozz ja sam zavrsio cetvrti stepen sumarske skole to je jedno od mnogih drva na koje je uticala bolest a ima ih razne, na drvo nije uticala samo bolest vec i klima, zima su hladna gde se to drvo nalazi najverovatnije dsa se nalazi iznad 500m nadmorske visine zato je i takav nema tu nikakve radijacije, popnite se na neku malo vecxu planinu pa da vidite kakva su stabla za takva stabla su kriva klima i razne bolesti.
