20-09-2011, 10:27 PM
Pozdrav . Ovo su osnovni normativi kojih bi se svi trebali pridrzavati na terenu.Isto stoji u svakom uputstvu koje se dobija uz moje detektore.
Poželjno je obratiti pažnju na poštovanje lične svojine drugih:
• Uvek pitati za dozvolu u slučaju da se traganje vrši na tudjoj imovini
• Ne zagadjivati životnu sredinu na mestima gde vršite pretragu
• Uvek zatrpavati rupe za sobom-ne narušavati zivotnu sredinu
• Poštovati zakone i ostale zakonske normative države u kojoj tragate
• Ne tragati na zakonom zašticenim mestima
Nadam se da svi vec znate ove osnove,jer da bi sutra od nase drzave bili priznati kao hobi - tragaci ,ovo je osnovno sto se mora postovati.
Pozdrav...............fixxx
Poželjno je obratiti pažnju na poštovanje lične svojine drugih:
• Uvek pitati za dozvolu u slučaju da se traganje vrši na tudjoj imovini
• Ne zagadjivati životnu sredinu na mestima gde vršite pretragu
• Uvek zatrpavati rupe za sobom-ne narušavati zivotnu sredinu
• Poštovati zakone i ostale zakonske normative države u kojoj tragate
• Ne tragati na zakonom zašticenim mestima
Nadam se da svi vec znate ove osnove,jer da bi sutra od nase drzave bili priznati kao hobi - tragaci ,ovo je osnovno sto se mora postovati.
Pozdrav...............fixxx
"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
