30-12-2013, 04:37 PM
(15-12-2013, 01:13 AM)crni1 link Piše: Kosac ovo je moguća lokacija Gavranovog kamena,pušku nisam našao ali u pećini je ostao 1 točak i noge konja,ostalo je razbijeno i prekopano ispod znaka,nije velika rupa jel je dole stena tako da mislim da ništa nije odrađeno.
Evo i slike sa spoljne strane unutra nisam slikao jer nisam nosio ništa samnom mesto je mnogo opasno.
Ukoliko se to nalazi na Staroj planini onda je to nesto veoma interesantno . U opisu se uopste ne pominje Gavranov kamen pa vas mozda to zbunjuje. Himovic je u pravu ,ukoliko sam ga dobro razumeo jer moram da priznam da tesko ,,hvatam''njegove talasne duzine .

![[Slika: bvayx.jpg]](http://i44.tinypic.com/bvayx.jpg)