17-12-2013, 03:50 AM
Daj bre druze Django evo ja cu ti kazem korist od toga: dobijes na dubinu i vecu povrsinu ce da pretrazis.....ali posto si to dobio ima i mane a to su nesigurnost za dat signal (lose ti se ocita) i to sto mozda ponegde ce da imas nemiran rad ali ti kazem pre nego sto bi to uzeo citao bi i gledao malo na yutube o tome i za te pare imas stvarno bolje aparate nego 250ace koji ima ne bas naj bolje performanse za sve.....mislim imas i onu ekonomik varijantu euroace za 320 evrica sa DD sondom ali opet zavisi dali si perfekcionista ili hobista....ako ne uzmi odma xp i pici ali sve to zavisi od tebe pa sta ti volis druze Django 8).
