10-12-2013, 10:08 PM
da li neko moze da mi objasni a i da mi potvrdi pustanje u zemlju 18K volti radi pretrazivanja skenerom. Da li je to praksa i da li je to neko uradio i ako jeste - koliko je to efikasno.
|
Pitanjce
|
|
|
|
|
| Poruke U Ovoj Temi |
|
Pitanjce - od svingida - 10-12-2013, 10:08 PM
Odg: Pitanjce - od svingida - 11-12-2013, 06:28 PM
Odg: Pitanjce - od miljenko1 - 11-12-2013, 06:56 PM
Odg: Pitanjce - od svingida - 12-12-2013, 09:21 PM
|