Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanjce
#1
da li neko moze da mi objasni a i da mi potvrdi pustanje u zemlju 18K volti radi pretrazivanja skenerom. Da li je to praksa i da li je to neko uradio i ako jeste - koliko je to efikasno.
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Pitanjce - od svingida - 10-12-2013, 10:08 PM
Odg: Pitanjce - od svingida - 11-12-2013, 06:28 PM
Odg: Pitanjce - od miljenko1 - 11-12-2013, 06:56 PM
Odg: Pitanjce - od svingida - 12-12-2013, 09:21 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)