13-10-2013, 11:45 AM
zdravo rimljanine
Pitanje: taj konj da li je figura ili iskovan i zasto je "beli" je li farban ili je bela stena?
Pozdrav
Pitanje: taj konj da li je figura ili iskovan i zasto je "beli" je li farban ili je bela stena?
Pozdrav