19-07-2013, 01:21 PM
u pravu si kad si reko da se nikad nezna nista ali tamo ima dosta toga samo se ne moze trenutno resiti nista, bar ja ne mogu resiti. Znakova ima dosta.
|
Selo Kostur
|
|
|
|
|
| Poruke U Ovoj Temi |
|
Selo Kostur - od grotagold - 11-03-2013, 09:29 PM
Odg: Selo Kostur - od cuturica - 19-07-2013, 01:08 AM
Odg: Selo Kostur - od grotagold - 19-07-2013, 01:25 AM
Odg: Selo Kostur - od cuturica - 19-07-2013, 01:21 PM
Odg: Selo Kostur - od grotagold - 19-07-2013, 05:26 PM
Odg: Selo Kostur - od cuturica - 27-07-2013, 02:15 AM
MISTERIJSA - od JovankaOrleanka - 27-07-2013, 11:29 PM
|