02-02-2013, 03:05 PM
najverovatnije su u pitanju nadgrobni spomenici sa kraja 18 i pocetka 19 veka ako ne gresim.Postavljele su ih imucnije porodice za to doba.Ukrasi koji su na njima imali su da pokazu da se radi o imucnijim pokojnicima.
