Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI
#4
Zdravo mpeca moj je tatko izvadio slem za perku ali nije izvadio pare ispod nje to je bilo dalecna 1980 godina da posle to 1994 godina se nauci da samog generala je terao to mesto i slema a nije mogao da nadze kao i moj otac danas se ne mogu setiti na mesto gde je izvadi slem............
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od lrl200d - 29-07-2011, 09:33 AM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od donce - 06-08-2011, 08:24 AM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od mpeca - 06-08-2011, 12:01 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od lrl200d - 07-08-2011, 12:17 AM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od mpeca - 07-08-2011, 11:02 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od lrl200d - 08-08-2011, 11:58 AM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od mpeca - 08-08-2011, 01:35 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od lrl200d - 08-08-2011, 05:56 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od mpeca - 08-08-2011, 10:07 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od milioner - 06-10-2011, 10:28 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od konstantin - 01-11-2011, 07:54 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od lrl200d - 03-11-2011, 08:22 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od konstantin - 10-11-2011, 06:38 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od lrl200d - 11-11-2011, 08:53 PM
Odg: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od Carelia - 03-09-2013, 08:59 PM
Odg: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od burgija - 07-09-2013, 08:26 PM
Re: GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI - od zlatoMK - 11-10-2011, 10:38 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)