![]() |
|
ploca - Oblik za Štampu +- Zakopano blago u Srbiji (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum) +-- Forum: Zakopano blago u Sbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugaskoj (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-4.html) +--- Forum: Zakopano blago u Srbiji (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-23.html) +---- Forum: Znakovi (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-27.html) +---- Tema: ploca (/thread-3889.html) Stranice:
1
2
|
Odg: ploca - APIS - 10-12-2014 (06-09-2014, 03:19 PM)Tasmanijski Djavo link Piše: plocaVidim kopali ste sigurno ste misleli da je grob? Odg: ploca - sikigabrovnica - 10-12-2014 neko jeste kopao al ja nisam kako je ploca zatecena tako je i ostavljena da bi i drugi mogli da vide pozzz Odg: ploca - bata1 - 19-12-2014 promangupirali se ovi danasnji kamenorezci,mislim da se neko salio... Odg: ploca - zap - 27-12-2014 ova ploca nije uopste bitna verovatno ostaci nadgrobnog spomenika ili neke spomen cesme.druga slika izgleda da je lepenka,treba proveriti.nije uvek kao sto neko rece ako je lepenka onda je tu mapa moze da bude i mala ostava. Odg: ploca - dragannikolic - 03-01-2015 KOLEGA TASMANISKI POMINJES OVDE KLISURU KORENATAC,MADA JE I KOSAC POMENUO PRE TEBE TAD SE NISAM MESAO ALI TEBE CU DA PITAM ZNAS LI GDE JE U KLISURI KAMEN ZOVU GA TURSKO MINARE I LICI NA MINARE PRI VRHU IMA RUPU KAO ZA SAT,ZA SAD TOLIKO POZDRAV Odg: ploca - sikigabrovnica - 05-01-2015 dragane neznam gde je ali raspitacu se pozzzz |