Zakopano blago u Srbiji
ploca - Oblik za Štampu

+- Zakopano blago u Srbiji (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum)
+-- Forum: Zakopano blago u Sbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugaskoj (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-4.html)
+--- Forum: Zakopano blago u Srbiji (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-23.html)
+---- Forum: Znakovi (https://www.zakopanoblagosrbija.com/forum/forum-27.html)
+---- Tema: ploca (/thread-3889.html)

Stranice: 1 2


Odg: ploca - APIS - 10-12-2014

(06-09-2014, 03:19 PM)Tasmanijski Djavo link Piše: ploca

[Slika: 29zcyz7.jpg]
Vidim kopali ste sigurno ste misleli da je grob?


Odg: ploca - sikigabrovnica - 10-12-2014

neko jeste kopao al ja nisam                                                                                                        kako je ploca zatecena tako je i ostavljena da bi i drugi mogli da vide  pozzz


Odg: ploca - bata1 - 19-12-2014

promangupirali se ovi danasnji kamenorezci,mislim da se neko salio...


Odg: ploca - zap - 27-12-2014

ova ploca nije uopste bitna verovatno ostaci nadgrobnog spomenika ili neke spomen cesme.druga slika izgleda da je lepenka,treba proveriti.nije uvek kao sto neko rece ako je lepenka onda je tu mapa moze da bude i mala ostava.


Odg: ploca - dragannikolic - 03-01-2015

KOLEGA TASMANISKI POMINJES OVDE KLISURU KORENATAC,MADA JE I KOSAC POMENUO PRE TEBE TAD SE NISAM MESAO ALI TEBE CU DA PITAM ZNAS LI GDE JE U KLISURI KAMEN ZOVU GA TURSKO MINARE I LICI NA MINARE PRI VRHU IMA RUPU KAO ZA SAT,ZA SAD TOLIKO POZDRAV


Odg: ploca - sikigabrovnica - 05-01-2015

dragane neznam gde je ali raspitacu se pozzzz